2022-06-29 11:01:41 | Son Güncelleme : 2022-06-29 11:16:49

İsmail Hacıoğlu kimdir? İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz'ün Karadeniz turu olay oldu!

Ayla filmindeki aldığı rol ile takdir toplayan ve genç yaşına rağmen önemli yapımlarda rol alan İsmail Hacıoğlu, Mahkum dizisindeki rol arkadaşı Aslıhan Gürbüz'e kalbini kaptırdı. İsmail Hacıoğlu Aslıhan Gürbüz haberi magazin dünyasına da bomba gibi düşerken ikilinin Karadeniz turuna beraber çıktıkları öğrenildi. Son dakika haberinin ardından İsmail Hacıoğlu kimdir, Aslıhan Gürbüz İsmail Hacıoğlu ile birlikte soruları araştırılıyor...

İsmail Hacıoğlu kimdir? İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz'ün Karadeniz turu olay oldu!
fotoğrafı büyüt
Fotoğrafı Paylaş
İsmail Hacıoğlu kimdir? İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz'ün Karadeniz turu olay oldu!

İsmail Hacıoğlu Mahkum dizisindeki rol arkadaşı Aslıhan Gürbüz ile Karadeniz Turu'na çıktı. Hacıoğlu ve Gürbüz ikilisi kendilerini Karadeniz'in eşsiz güzelliklerine bırakırken instagram hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmediler. Sevilen oyuncuların bu gezisinin ardından hayranları İsmaiil Hacıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında gibi soruları araştırıyor...

İSMAİL HACIOĞLU KİMDİR?

Son dönemlerin en yetenekli jönleri arasında gösterilen İsmail Hacıoğlu, oyunculuğa ilköğretim yıllarında start verdi. Çeşitli tiyatro merkezlerinde eğitim alan Hacıoğlu, tiyatro oyunlarına sürekli olarak devam etti. Oyunlarıa devam ederken bir yandan da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü'ndeki öğrencilik hayatını sürdürdü. 

İsmail Hacıoğlu, 2010 senesinde bir başka başarılı oyuncu Vildan Atasever ile dünya evine girdi. Çift, 2015 senesinde anlaşarak yollarını ayırdı. Ardından 2016 yılında Duygu Kaya Kumarki ile ikinci evliliğini gerçekleştirdi. Hacıoğlu ile Kumarki'nin bu evliliğinden Yemin isminde bir kızı oldu. Çift, 2020 yılında yollarını ayırdı. 

Başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, genellikle magazin haberleriyle gündeme gelmeyi sevmiyor. Bunun yerine kariyeri ile ve oynadığı yapımlarla gündemde kalıyor. Bugüne kadar oynadığı birçok dizi filmle akıllarda kalmayı başardı. Özellikle Kabadayı ve Ayla filmlerinde gösterdiği performans ile Türk izleyicisinin takdirini kazandı. 

MERVE GÜRBÜZ İSMAİL HACIOĞLU İLE KARADENİZ TURUNDA!

Mahkum dizisinde rol alan ikili, birlikte Karadeniz Turuna çıktı. İsmail Hacıoğlu ile Merve Gürbüz, Karadeniz'in keyfini bol bol gezerek çıkarırken instagram hesaplarından da o anları paylaşmayı ihmai etmedi. İkilinin beraber çıktıkları turun ardından yeni bir aşk mı doğuyor iddiaları gündeme gelse de henüz ikiliden konuya ilşkin açıklama gelmedi.