Tarih : 07.07.2018 - 14:00 Yorum : 0

Erkenci Kuş Yeni Bölüm Fragmanı: Erkenci Kuş 3. Fragman İZLE (Erkenci Kuş YOUTUBE İZLE)

Erkenci Kuş Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı. Peki Erkenci Kuş 3. yeni fragmanında neler yaşanıyor? Erkenci Kuş yeni fragmanında yine heyecan dorukta.. Erkenci Kuş İzle, Erkenci Kuş fragman, Erkenci Kuş yeni son fragman, Star tv izle, Erkenci Kuş youtube burada... İşte Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı

Erkenci Kuş Yeni Bölüm Fragmanı: Erkenci Kuş 3. Fragman İZLE (Erkenci Kuş YOUTUBE İZLE)

Erkenci Kuş Fragmanı Yayınlandı mı aramaları sürerken Erkenci Kuş 3. Yeni Bölüm fragmanı izle, Erkenci Kuş fragman izle aramaları da sürüyor. Star ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde bu hafta da heyecan doruktaydı. Peki Erkenci Kuş 3. yeni fragmanında neler yaşandı? Erkenci Kuş 3. yeni son bölüm fragmanı ve Erkenci Kuş fragman haberimizde. Her saniyesi eğlence dolu dizi Erkenci Kuş seyircinin dikkatini çekti. Başrol oyuncularının da etkili olduğu dizi de bu hafta da güzel anlar yaşanacak.

Erkenci Kuş yeni fragmanı yayınlandı mı? Erkenci Kuş yeni fragman, Erkenci Kuş 3. fragman, Erkenci Kuş yeni son fragman burada. Star ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi 3. bölümü merak konusu oldu. Peki 3. bölüm de neler yaşanacak? Detaylar Erkenci Kuş fragmanı izle linkinde...

Erkenci Kuş 2. bölümde neler oldu?

Erkenci Kuş 2. bölümde yaşananlar burada... Can'ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe'yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

Erkenci Kuş ilk bölümünde neler yaşandı?

Erkenci Kuş ilk bölümde; Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.

Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber