Tarih : 03.12.2021 - 15:31 Yorum : 0

Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne, ne zaman başlayacak? Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kaderimin Oyunu dizisi konusu ve ne zaman başlayacağı merak edilen konular arasına girdi. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve yakın bir tarihte televizyon ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizi hakkında internet üzerinde yoğun bir araştırma başlatıldı. Dizi severler, “Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne, ne zaman başlayacak?”, “Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?” sorularına cevap aramaya başladı.

Kaderimin Oyunu dizisi konusu ne, ne zaman başlayacak? Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Tanıtım fragmanlarıyla büyük ilgi toplayan Kaderimin Oyunu dizisi için internet üzerinden yoğun bir araştırma başlatıldı. Oyuncu kadrosu ve konusu oldukça merak edilen dizinin ne zaman başlayacağı da merak edilen konular arasında yer alıyordu. Diziseverlerin yakından takip ettiği Kaderimin Oyunu dizisinin konusu ne, ne zaman başlayacak? Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN KONUSU

Başarılı oyuncu kadrosuyla birlikte Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Kaderimin Oyunu, tanıtım fragmanlarıyla büyük beğeni topladı. Dizinin konusu da bir o kadar merak ediliyor. Kaderimin Oyunu, genç yaşta iki çocuğuyla hayat mücadelesi vermek zorunda kalan ve tüm zorluklara rağmen kendisini çocuklarının mutluluğu için adayan bir annenin, Asiye’nin hayatını aktaracak. Çocuklarına hem anne hem de baba olan Asiye, gözü gibi sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepe taklak olur. Kızını korumak için çocuklarıyla birlikte dönüşü olmayan bir yola çıkan Asiye, kendilerine yardımcı olacak Mahir ile tanışır. Hayatlarının bir anda değişeceğinden habersiz olan Asiye, Mahir sayesinde Demirhan Konağı’na sığınacak ve kendini yeni bir savaşın içinde bulur.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin, yapımcılığını ise NGM Medya Nazlı Heptürk’ün üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisi, 3 Aralık akşamı Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturuyor.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Başrollerini Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın paylaştığı Kaderimin Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin kadrosunda, Esra Dermancıoğlu, Meriç Aral, Müfit Kayacan, Kaan Çakır, Ülkü Duru, Iraz Akçam, Yıldırım Özcan, Yeşim Gül Onur Bilge ve Ayça Koptur gibi isimler yer alıyor.

ÖYKÜ KARAYEL KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, lise eğitimini Çemberlitaş Kız Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir oyunculuk eğitimi alarak 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne başlamıştır. Henüz konservatuvardayken, Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta isimli oyunu için yapılan seçimlere katılarak, 30 aday arasında Ayşe rolü için seçilen isim olmuştur. İlk profesyonel deneyimi olan bu rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde Efes Özel Ödülü’nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Sergilemiş olduğu performansla Ece Yörenç ve Kerem Çatay’ın ilgisini çeken Öykü Karayel, henüz 20 yaşındayken oyunculuk kariyerine başlamıştır. Kuzey Güney isimli televizyon dizisinde sergilemiş oldğu performansla büyük beğeni toplayan Karayel, daha sonra Kara Para Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kalp Atışı, Muhteşem İkili, Jet Sosyete gibi dizilerde yer almıştır. Bir internet dizisi olan Bir Başkadır isimli yapımda sergilediği performansla büyük beğeni toplayan Öykü Karayel, televizyonda yeni yayınlanmaya başlayacak Kaderimin Oyunu isimli dizide Asiye karakterine can verecektir.

 
 
YORUM YAPIN

 
 
© 2004 - TGRT Haber